Zamów w ciągu:
, a paczkę nadamy
Zamów do godziny 17:00, a wyślemy jeszcze tego samego dnia
Poznaj mnie

Moja Ajurwedyjska Podróż

Długo szukałam drogi dla siebie, aż w końcu w 2017 roku znalazłam Ajurwedę i chłonęłam ją bez reszty. Uwiodło mnie w niej całościowe podejście do dobrostanu człowieka- żeby być zdrowym należy zadbać o CUD, czyli ciało, umysł i ducha... Ajurweda to wiedza praktyczna, niezliczona ilość pięknych wskazówek i praktyk, których celem jest równowaga na każdej płaszczyźnie. Zalecenia ajurwedyjskie zaczęłam od razu wprowadzać w życie, a poprzez te praktyki czułam się po prostu szczęśliwsza. Praktyki ajurwedyjskie obejmowały również kuchnię, w której tworzyłam napary na własny użytek. Pewnego dnia poczęstowałam koleżankę, która od razu zapragnęła wprowadzić je do swojego bistro… I tak to się zaczęło. Studiowałam ogrodnictwo i psychologię, co pozwoliło mi łatwo zrozumieć, jak bardzo przenika się świat roślin i ludzi. Ajurwedą zajmuję się od 2017 roku, kiedy ukończyłam kurs psychologii ajurwedyjskiej u Marii Nowak-Szabat. Nieustannie pogłębiam wiedzę pracując jako tłumaczka podczas konsultacji ajurwedyjskich prowadzonych przez Dr AkhilaBalachandra w Centrum Ajurwedy w Szczecinie.

Filozofia marki którą tworzę

W całej bujności wiedzy, jaką Ajurweda oferuje, czasem ciężko jest się połapać. Jaką doszą jestem? Co oznaczają te sanskryckie terminy - Kapha, Pitta, Vata? Jak sobie pomóc? Czy to wszystko nie jest zbyt trudne? Jeśli pytania kłębią się w Twojej głowie, to pewnością, podobnie jak ja, masz w sobie dużo energii Vata. Moją mantrą stało się przekonanie, że

 

"dwa gramy praktyki są lepsze niż tona teorii."


Dlatego postanowiłam, że moim sposobem na dzielenie się Ajurwedą będzie nie teoria a praktyka. Tak powstały herbatki Ayursofia złożone z ziół i przypraw, skomponowane na bazie mojej wiedzy oraz pradawnych receptur. Aromatyczne mieszanki przygotowuję własnoręcznie, poświęcając im całą uwagę i troszcząc się o najwyższą jakość. Sięgnięcie po kubek naparu z pewnością jest łatwiejsze niż próba wprowadzenia wszystkich ajurwedyjskich wskazówek na raz. To dobry punkt, od którego możesz zacząć wprowadzanie Ajurwedy w swoją codzienność.

 

Zapraszam na konsultację

Jeśli fascynuje Cię tajemniczy świat Ajurwedy i pragniesz dowiedzieć się, jak może ona wzbogacić Twoje życie, serdecznie zapraszam na indywidualne konsultacje. To doskonała okazja, by zanurzyć się w filozofię tej starożytnej medycyny i odkryć jej praktyczne zastosowanie w codziennym życiu. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie przeanalizujemy Twoje potrzeby, odpowiemy na pytania i wypracujemy spersonalizowane rozwiązania, które pomogą Ci czerpać pełnię korzyści z Ajurwedy. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący w tej tematyce, czy też poszukujesz bardziej zaawansowanych rad, jestem tutaj, aby Ci pomóc. Odkryj ze mną, jak wiele Ajurweda ma do zaoferowania!

zapraszam do kontaktu

 

Poznaj moje produkty

Zapraszam Cię do odkrycia mojej kolekcji herbat. Każda z nich została stworzona z myślą o wprowadzeniu równowagi w Twoje życie i jest świetnym punktem wyjścia dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z Ajurwedą.

Składniki i opakowania

Wykorzystuję tylko bezglutenowe zioła od zaufanych dostawców. Moje opakowania są ekologiczne: biodegradowalne kubki, kompostowalne papierowe torebki z ziołami oraz farby wodne na etykietach.

zobacz produkty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
paynow
Sklep internetowy Shoper.pl